همانطور که زمستان در حال نزدیک شدن است، دلایل زیادی برای ما وجود دارد تا در حالی که مشغول انجام کارهای روزانه هستیم بدنبال راهی برای گرم نگه داشتن خود باشیم. ما نمی‌توانیم درجه حرارت فصل را تغییر دهیم، اما در فضای کوچک خودمان، هرکسی می‌تواند گرمای لازم را پیدا کند. شرکت زنجیره زیست محیطی شیائومی، Yunmi، یک گرم‌کننده شخصی قابل حمل را عرضه کرده است که دارای قیمت ۱۲۸ یوان (۱۹ دلار) می‌باشد.

بخاری شخصی Yunmi از مواد پایه ABS UL94 V0 مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر آتش ساخته شده است. بین براکت بدنه گرمایی و پوشش خارجی این دستگاه فاصله‌ای وجود دارد که حتی اگر عنصر گرمایشی سرامیکی PTC در دمای ۲۵۰ درجه نگهداری شود، دمای پوشش خارجی همچنان بسیار مطبوع باقی‌ می‌ماند. این دستگاه از یک استایل گرمایشی ۲ ثانیه‌ای، بدون هیچ شعله یا نور بازی، استفاده می‌کند. این دستگاه با عملکرد کنترل دمای ثابت خود با قدرت ۵۰۰ وات و طراحی گرمایشی چرخشی، همراه می‌باشد.

 

 

شیائومی اطمینان داده است که بخاری شخصی Yunmi دارای فاکتور ایمنی بالا و حفاظت از محیط زیست می‌باشد. بخاری شخصی Yunmi با استاندارد ۳C مطابقت دارد. این دستگاه مجهز به یک کنترل کننده IC هوشمند است و ویژگی کنترل دما دوگانه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *