نقاط طب سوزنی بسیاری در شالوده بدن انسان وجود دارد که می‌توانند گردش خون را تحت تاثیر قرار دهند و حتی سوخت و ساز بدن را تسریع کنند. معمولا ماساژ پا می‌تواند خستگی فیزیکی را کاهش داده، باعث شود انسان احساس آرامش بیشتری کند و حتی کیفیت خواب را بهبود بخشد.

 

 

ماساژ پای با کیفیت می‌تواند توسط یک متخصص و یا با استفاده از یک ماشین ماساژ ویژه پا صورت بگیرد. و امروز می‌خواهیم در مورد یکی از این دستگاه‌های راه اندازی شده توسط پارتنر زنجیره زیست محیطی MIOT – شرکت LF شیائومی صحبت کنیم. محصولات شرکت LF شامل صندلی‌های ماساژ، ابزار ماساژ چشم و غیره می‌باشد‌.

ماساژور پا LF شیائومی از ساختار قابل تنفس باز جدید استفاده کرده است که محیطی بهداشتی و راحت را برای ماساژ پا فراهم می‌کند.

 

این ماساژور شامل یک پایه با دو مجموعه انتهای ماساژی دوار می‌باشد. پانل عمل کننده آن بسیار ساده است. عرض ماساژور بیش از ۲۰ سانتیمتر می‌باشد که برای پای اکثر مردم مناسب است. کل ماساژور تنها ۲٫۵ کیلوگرم وزن دارد. پایه این دستگاه با مواد ضد لغزش، برای ثبات و استفاده مناسب، فراهم شده است.

این ماساژور می‌تواند در حالت گرمایشی کار کند. گرمای IR کمک می‌کند تا خون بهتر به گردش درآید و به پاهایتان احساس راحتی و آرامش بیشتری بدهد.

دو حالت ماساژ (ماساژ کیسه هوا و کمپرس گرمایی) می‌توانند به مدت ۱۵ دقیقه عمل کنند. احتیاجی نیست زمان را کنترل کنید. فقط آرام باشید و سعی کنید به آرامی بخوابید.

با استفاده از ماساژور پا LF شیائومی، هر زمان که می‌خواهید، از ماساژ لذت ببرید. این کار بهترین راه برای مقابله با استرس، پس از یک روز سخت کاری می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *