خانه/آموزش نصب محصولات شیائومی/ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال

ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال

امروزه کاغذ‌های دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ اما نداشتن قابلیت سیو از کارایی آن‌ها کاسته که امروز راه حل این مشکل را ارائه می‌کنیم.

ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال

در صورتی که از کاغذ‌های دیجیتال استفاده می‌کنید، قطعا متوجه این موضوع بسیاری از آن‌ها قابلیت سیو نوشته‌های شمارا ندارند شده‌اید؛ این موضوع یکی از ایرادات کاغذ‌های دیجیتال محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم برای رفع این ایراد با معرفی یک برنامه، راه حلی برای ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال ارائه کنیم.

سیو نوشته‌ها با برنامه Boogie Board Jot

یکی از روش‌های ذخیره سازی نوشته‌های کاغذ‌های دیجیتال، استفاده از اپلیکیشن‌ها است. برنامه Boogie Board Jot از این اپلیکیشن‌ها است.

برنامه Boogie Board Jot

معرفی برنامه Boogie Board Jot

برنامه Boogie Board Jot در سال 2015 برای اولین‌بار توسط شرکت Kent Displays عرضه شد. این برنامه برای ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال طراحی شد. این اپلیکیشن نیاز مند به اندروید 5 به بالا و IOS بالای 10 نیاز دارد. با استفاده از برنامه Boogie Board Jot می‌توانید هر چیزی را که روی کاغذ دیجیتالی خود بکشید اسکن کنید و از آن را برای زمانی که به آن نیاز دارید استفاده کنید.

راهنمای ذخیره نوشته‌های کاغذ دیجیتال

ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال
ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال
ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال
ذخیره نوشته‌های کاغذ‌ دیجیتال

اسکن

  • به صورت خودکار صفحه را اسکن کنید.
  • ناحیه برش را برای تنظیم دقیق اسکن به صورت دستی انتخاب کنید.

 

ذخیره

  • تمام صفحات خود را ذخیره کنید تا بعدا مشاهده کنید.
  • صفحات را با خدمات مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید.

به طور کلی کاغذ‌های دیجیتال محصولی فوق‌العاده که برای انواع قشر (دانش‌آموزان، دانشجویان، برنامه نویس‌ها و به طور کلی هر کسی که نیاز به چرک نویس دارد) مناسب است طراحی شده؛ شیائومی‌هم به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه تکنولوژی اقدام به تولید کاغذ‌های دیجیتال کرده است. کاغذ‌های دیجیتال شیائومی در سه اندازه 20 اینج، 13.5 اینچ و 10 اینچ می‌باشد.

دانلود برنامه Boogie Board Jot برای اندروید

دانلود برنامه Boogie Board Jot برای IOS