شیائومی فلاسک MIJIA Thermos را عرضه کرد!

غول فناوری چینی، یا همان شرکت شیائومی، محصول جدیدی به نام فلاسک MIJIA Thermos را روانه بازار کرده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی این محصول بپردازیم.

فلاسک ترموس

غول فناوری چینی، یا همان شرکت شیائومی، محصول جدیدی به نام فلاسک MIJIA Thermos را روانه بازار کرده است. فلاسک قمقمه دارای ظرفیت بزرگ 1.8 لیتری است و قیمت آن 129 یوان (19 دلار) است که آن را به گزینه‌ای مقرون به صرفه برای کسانی که به دنبال قمقمه‌ای باکیفیت هستند تبدیل می کند.

یکی از ویژگی های برجسته فلاسک MIJIA Thermos Design طراحی شیاردار آن در قاب بالایی است. این طراحی منحصربه‌فرد امکان باز کردن آسان روکش را با فشار دادن آن با دو انگشت فراهم می‌کند و از تماس‌های تصادفی و ریختن آن جلوگیری می‌کند.

شیائومی فلاسک MIJIA Thermos را با ظرفیت 1.8 لیتر

فلاسک MIJIA Thermos همچنین برای حفظ حرارت طولانی مدت و حفظ سرما مایعات طراحی شده است. می تواند مایعات را تا 6 ساعت در دمای 75 درجه سانتی گراد گرم نگه دارد و برای مدت مشابه در دمای 9 درجه سانتی گراد سرد نگه می‌دارد. این به لطف طراحی قفل دمای چند لایه آن است که به کاهش اتلاف حرارت و ثابت نگه داشتن دمای مایعات داخل فلاسک کمک می کند.

مخزن داخلی فلاسک MIJIA Thermos از فولاد ضد زنگ 316L ساخته شده است که به دلیل مقاومت و پایداری در دمای بالا شناخته می‌شود. دیواره داخلی فلاسک نیز از فرآیند الکترولیتی ساخته شده است که تمیز کردن و نگهداری آن را آسان می کند.

ایمنی یکی دیگر از جنبه های مهم فلاسک ترموس است. این فلاسک مجهز به شیر فشار شکن است که با باز شدن درب یا فشار دادن دکمه ریختن آب باز می شود و به سرعت فشار منفی را از بین می برد و از پاشیدن آب داغ جلوگیری می کند.

دهانه 71 میلی متری این محصول با قطر بزرگ نیز برای تمیز کردن و نگهداری آسان طراحی شده است. امکان شستشوی عمیق با یک دست را فراهم می‌کند و تجمع کثیفی را کاهش می‌دهد.

فلاسک MIJIA همچنین دارای دسته یک تکه، خط سطح آب تعبیه شده و کفپوش سیلیکونی در ته دیگ است که باعث پایداری بیشتر و جلوگیری از لیز خوردن می شود.

به طور کلی، فلاسک MIJIA شیائومی برای کسانی که به دنبال یک قمقمه با کیفیت بالا و مقرون به صرفه با ظرفیت بالا و ویژگی های پیشرفته ای مانند حفظ حرارت، تمیز کردن آسان و ایمنی هستند، گزینه ای عالی است.

دسته‌بندی: اخبار شیائومی