زندگی با وضوح 4k

صفحه اصلی/اخبار/زندگی با وضوح 4k

شیائومی یک تحول واقعی در صنعت پروژکتور لیزری 4K ایجاد می کند

پروژکتورهای لیزری به دلیل سهولت استفاده از منبع نور طولانی مدت و استفاده ای که در سینما دارند، به گزینه ای محبوب برای تلویزیون های سنتی تبدیل شده اند. علی رغم محبوبیت پروژکتورها، تعداد کمی از مصرف کنندگان به دلیل قیمت بالای آن ها قادر به تهیه این محصولات پیشرفته هستند، اما شیائومی قصد تغییر آن را ندارد.

فلسفه نام تجاری شیائومی ریشه در این باور دارد که محصولات سطح بالا باید برای همه مصرف کنندگان قابل دسترس باشد، به همین دلیل این شرکت متعهد شده است که بی وقفه به دنبال توسعه محصولات با کیفیت (زندگی با وضوح 4k) با قیمت های مناسب است. Xiaomi’s Mi 4K Laser Projector 150 این محصول را با قیمت مناسب و ویژگی های سطح بالا از جمله اتصالات چند پورتی، صدای عالی و تکنولوژی منبع نور لیزری (ALPD 3.0) به بازار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین گرایش های دسته بندی و نوآوری های این محصول، با کارشناسان شیائومی و فور مووی – اکوسیستم و شرکت های فعال در پشت صحنه به نام Mi 4K Laser Projector 150 “به گفتگو پرداختیم

بازآفرینی محتوا و نمایش در سطح سینما

شیائومی و شرکای آن متعهد هستند که فناوری پیشرفته را در دسترس همه قرار دهند. با در نظر داشتن این فلسفه ، تیم شیائومی Mi 4K Laser Projector 150 ”را تولید کرد: محصولی برتر که برای تماشاگران فیلم های امروزی که به نسبت گذشته زمان بیشتری برای سرگرمی در خانه را دارند – نه فقط به دلیل همه گیری جهانی، بلکه به این دلیل که ما در یک عصر طلایی با محتواهای با کیفیت زندگی می کنیم ، طراحی شده است.

یونگ سای لای ، مدیر عامل شرکت Formovie گفت: ” مجریان اصلی در بخش ساخت پروژکتور, محصولات پروژکتور لیزری رده بالایی را منتشر می کنند، اما قیمت اکثر آنها بیش از 6000 دلار است که برای اکثر مصرف کنندگان که یک محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می خواهند دور از دسترس است.” Xiliang Wu، معاون رئیس Formovie گفت: ” با تکنولوژی ALPD 3.0 به موفقیت در مورد دقت رنگ و طیف رنگی در پروژکتور دست یافته اند و تکنولوژی منحصر به فرد چرخ رنگ و مسئله خنک سازی حرارتی در فسفرهای تبدیلی را حل می کند.” در همین حال، Mi 4K Laser Projector 150 ”از پرتاب لیزر با چگالی بالا استفاده می کند که با ایجاد کارایی بهتر مشاهده پایدار و اطمینان بیشتری، را امکان پذیر می کند.

تکنولوژی ALPD 3.0 که توسط کمپانی Appotronics – به عنوان شرکت مادر و اصلی Formovie است ساخته شده و به طور گسترده ای در سینماهای دیجیتالی و سایر تئاترهای چین استفاده شده است. دقت بی نظیر در نمایش رنگ و طیف رنگی پیشرفته آن تجربه ای واقعی و در سطح سینما را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد، و همه می توانند این ویژگی ها را بسیار راحت در خانه تجربه کنند.

خارج از این تکنولوژی انقلابی 3.0 ALPD دستگاه پروژکتور ، Mi 4K Laser Projector 150 “دارای ویژگی های برتر دیگری مانند طراحی جمع و جور و نصب آسان، سیستم Android TV 9.0 که با دستیار Google ساخته شده * و دارای دو فرکانس کامل 30W واتی + دو بلندگوی فرکانس بالا با پشتیبانی از رمزگشایی Dolby و DTS-HD است.

یک سینمای خانگی بدون دردسر

هنگام توسعه  “Mi 4K Laser Projector 150 ”، کارشناسان و مهندسان محصولات شیائومی و فور مووی قصد داشتند محصولی را تولید کنند که باعث یک تغییر واقعی در صنعت باشد، مرزهای طراحی را تحت فشار قرار دهد و بسیاری از نقایص پروژکتورهای فعلی بازار را برطرف کند.

YongSai Lai ادامه داد: “ما دریافتیم که بسیاری از پروژکتورهای موجود در بازار یا از اندروید تأیید نشده استفاده می کنند یا از سیستم هوشمندی برخوردار نیستند و این واقعاً می تواند تجربه کاربر را مختل کند.” بدون وجود یک سیستم هوشمند داخلی، کاربران باید به دنبال راه حل های جایگزین برای دسترسی به ویژگی های هوشمند پروژکتور خود باشند و در عصری که مصرف کنندگان عادت به داشتن محتوای درست که با نوک انگشتان آن ها به وجود می آید دارند، دسترسی به ویژگی های هوشمند مانند Google یا YouTube از اهمیت اساسی برخوردار است. بنابراین Mi 4K Laser Projector 150 ”تصمیم گرفت بازی را تغییر دهد.

GuoFang Liu ، مدیر محصول در Xiaomi ، گفت: “Mi 4K Laser Projector 150” بسیاری از نقایص سیستم های سینمای خانگی را برطرف می کند. “ما به طور خاص سیستم تنظیم اتلاف گرما را برای کارآیی بیشتر آن طراحی کردیم و نوار صدا را برای دستیابی به بهترین تجربه صوتی طراحی کردیم.” در حقیقت ، کیفیت صدا در Mi 4K Laser Projector 150 ”آنچنان برجسته و متفاوت است که حتی می تواند به عنوان یک اسپیکر مستقل برای موسیقی، پادکست یا سایر محتوای صوتی استفاده شود.

آینده ای روشن برای محصولات شیائومی

شیائومی با مقیاس بخشیدن به بخش پروژکتور لیزر 4K و ارائه دستگاه هایی مانند Mi 4K Laser Projector 150 ”با قیمت مناسب، پیشگام محصولات آینده این گروه است. و آنها تازه شروع به کار کرده اند.
Liu GuoFangگفت:”ما همچنان به دنبال فاکتورهای بیشتری در پروژکتور ها مانند پروژکتورهای قابل حمل با باتری، پروژکتورهای میکرو با روشنایی بالا، پروژکتورهای نسبت پرتاب کوتاه با دامنه رنگ بالاتر خواهیم بود و به کاوش درباره فناوری های لمسی، تعاملی، سه بعدی و سایر موارد با عمق بیشتر ادامه خواهیم داد.

* Android ، YouTube ، Google Play و سایر علائم تجاری مرتبط با Google LLC هستند.

ترجمه شده توسط تیم شمشاد
منبع:https://blog.mi.com/en

By |1399-11-12 19:11:59 +00:008ام آذر, 1399|اخبار|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Go to Top