درباره ما

در دنیای امروز، با توجه به افزایش مشغله های روزمره افراد، اغلب فرصت کمتری برای خرید کردن به شیوه های سنتی مرسوم در گذشته از جمله مراجعه به مراکز خرید و تحقیق حضوری در مورد کالاها و مشخصات آنها وجود دارد. بنابراین به منظور تخصیص زمان بیشتر به فعالیت های مهم تر، افراد می بایست به ناچار در الویت های خود برای انجام فعالیت هایشان تغییراتی را اعمال نمایند و یا برای مدیریت بهینه تر زمان، به روش های هوشمندانه تر روی آورند و روش های مدرن تری را جایگزین روش های سنتی کنند. در این راستا، فروشگاه اینترنتی شمشاد در بهار سال 1393، با هدف تسهیل فرآیند خرید و فراهم نمودن بستر لازم جهت خرید هوشمندانه تر از طریق مطالعه و بررسی مشخصات محصولات و نقد و بررسی های تخصصی آنها تاسیس گردید.

شمشاد پس از تثبیت جایگاه خود در میان فروشگاه های داخلی، در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود اقدام به تاسیس فروشگاه بین المللی شمشاد نمود. شمشاد همچنین از فروشگاه های اینترنتی فعال در کشور است که از بدو تاسیس، موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید. از این رو، شمشاد به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که تمامی کالاهایی که در سایت عرضه می شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده، دست دوم و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد.

فروشگاه اینترنتی شمشاد در دی ماه سال 1394 در مراسم رونمایی شد در حال حاضر، شمشاد به عنوان یکی از فعال ترین و بروز ترین سایت های فروشگاهی در ایران توانسته است تا با فراهم نمودن گروه های مختلف کالا از برند معتبر شیائومی به همراه گارانتی های اصلی آنها، پاسخگوی نیاز و اعتماد مشتریان خود باشد.

شمشاد از طریق تهیه محتوای متنی و تصویری و همچنین تهیه نقد و بررسی های تخصصی برای محصولات، امکان مقایسه دقیق تر محصولات را ایجاد کرده است و بستر لازم را برای خرید آنلاین هوشمندانه تر کاربران فراهم نموده است. از سوی دیگر، با توجه به آنکه این فروشگاه اینترنتی با سرویس های پست معتبر همکاری میکند، امکان ارسال سریع و مطمئن سفارشات به سراسر ایران وجود دارد که این امر علاوه بر کمک به حفظ سلامت محیط زیست، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان نیز شده است.

با اینحال، با وجود پیشرفت های چشمگیر در حوزه تکنولوژی و به ویژه در شیوه های مختلف ارائه خدمات آنلاین، همچنان نیاز به مراجعه حضوری و خرید از فروشگاه های فیزیکی از سوی برخی از مشتریان احساس می شود. با توجه به آنکه در حال حاضر، خرید حضوری از اغلب فروشگاه های اینترنتی کشور امکان پذیر نمی باشد، به منظور برطرف نمودن این دغدغه، شمشاد امکان مراجعه حضوری و خرید از دفتر مرکزی فروشگاه را به عنوان خدمتی ویژه برای مشتریان فراهم نموده است. بنابراین مشتریان می توانند علاوه بر خرید آنلاین از سایت شمشاد، با مراجعه به دفتر مرکزی، محصول مورد نظر خود را به صورت حضوری خریداری نمایند. از آنجایی که دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی شمشاد در یکی از میادین اصلی و پرتردد پایتخت، یعنی میدان شیخ بهایی واقع شده است، می تواند گزینه مناسبی برای مراجعه و خرید حضوری مشتریان باشد.

از آنجایی که فروشگاه اینترنتی شمشاد یکی از اعضای اصلی و فعال گروه تجاری شمشاد است، از تجربه مدیرانی مجرب و با سابقه در زمینه فعالیت های تجاری داخلی و بین المللی بهره می برد که این امر نیز یکی از دلایل اصلی موفقیت این فروشگاه در میان فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه تجارت الکترونیک است. برخی از اعضای این گروه تجاری شمشاد عبارتند از: شرکت فناوری اطلاعات صدف (ایران)، شرکت پارس سازه راک (ایران)، شرکت Malek Beauty (امارات متحده عربی)، شرکت LOTFEX (کانادا).