سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 5 of 5 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

راهنمای خرید محصولات 1مور – 1more

1مور – 1more شیائومی با یک مأموریت عمیق متولد شد: دوستداران موسیقی ، پیر یا جوان ، صرفه جو یا متمول ، شایسته شنیدن موسیقی هستند همانطور که برای شنیدن افریده شده اند ، همانطور که هنرمند قصد دارد آن هنر را بشنود. دوستداران موسیقی شایسته شنیدن با بهترین کیفیت هستند

داستان 1مور – 1more

وان مور شیائومی با یک مأموریت عمیق متولد شد: دوستداران موسیقی ، پیر یا جوان ، صرفه جو یا متمول ، شایسته شنیدن موسیقی هستند همانطور که برای شنیدن افریده شده اند ، همانطور که هنرمند قصد دارد آن هنر را بشنود. دوستداران موسیقی شایسته شنیدن با بهترین کیفیت هستند.

1مور – 1more با عبور از استانداردهای صنعت از طریق نوآوری ، طراحی و کیفیت ، انقلابی به پا کرده است. هیچ چیز نباید بین شما و موسیقی شما قرار بگیرد ، زیرا هدف هر فناوری عالی، ماندگاری است.

ما از طریق مهندسی دقیق ، تولید ساده و بازاریابی معتبر ، محصول لوکس و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهیم که هیچ برند دیگری نمی تواند این کار را کند. کوهی از مارک های هدفون وجود دارد. 1مور – 1more به سادگی بالا رفتن از آن کوه نیست. ما آنرا زیر و رو می کنیم تا همه بتوانند به قله برسند.

هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless

واحد تحقیق و توسعه هندزفری 1MORE شیائومی

هدفون 1MORE شیائومی به طور مرتب کیفیت خودش را بالا می برد ، و به طور مداوم محصول جدید ارائه می کند . از روش های ابتکاری طراحی و ساخت گرفته تا توجه دقیق به جزئیات ، نسبت به راحتی و دوام ارگونومیک. ما چندین اختراع ثبت شده در زمینه طراحی و فناوری را در اختیار داریم و همچنان در تلاش هستیم تا صدای استثنایی را در دسترس همه قرار دهیم.

هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless

صدور گواهینامه THX یک اطمینان جهانی شناخته شده از کیفیت ، سازگاری و عملکرد بالاست – ارزیابی دقیق است.امروز تنها هدفون دارای گواهینامه THX در جهان است که پرچم کیفیت و را در دسته هدفون بالا می برد.

1More شیائومی یک برند جهانی

محصولات ما به 26 کشور و منطقه از جمله ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، یونان ، ترکیه ، استرالیا ، کره ، ژاپن ، سنگاپور ، مالزی ، اندونزی ، هند و ویتنام ارسال می‌شود.