خانه/1مور - 1more

1مور - 1more

1MORE شیائومی با یک مأموریت عمیق متولد شد: دوستداران موسیقی ، پیر یا جوان ، صرفه جو یا متمول ، شایسته شنیدن موسیقی هستند همانطور که برای شنیدن افریده شده اند ، همانطور که هنرمند قصد دارد آن هنر را بشنود. دوستداران موسیقی شایسته شنیدن با بهترین کیفیت هستند

ادامه داستان…

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

مرتب سازی بر اساس

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

قیمت

مرتب سازی بر اساس

 • هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless

  امکان ارسال فوری

 • هدفون بلوتوثی شیائومی 1more PistonBuds هدفون بلوتوثی شیائومی 1more PistonBuds

  امکان ارسال فوری

 • هدفون بلوتوثی شیائومی 1MORE ComfoBuds ESS3001T هدفون بلوتوثی شیائومی 1MORE ComfoBuds ESS3001T

  امکان ارسال فوری

 • هدفون بلوتوثی شیائومی 1More Omthing هدفون بلوتوثی شیائومی 1More Omthing

  امکان ارسال فوری

  ناموجود

  • ارسال فوری

  • ارسال فوری

  • ارسال فوری

  • ارسال فوری

  ناموجود

داستان 1MORE

1MORE شیائومی با یک مأموریت عمیق متولد شد: دوستداران موسیقی ، پیر یا جوان ، صرفه جو یا متمول ، شایسته شنیدن موسیقی هستند همانطور که برای شنیدن افریده شده اند ، همانطور که هنرمند قصد دارد آن هنر را بشنود. دوستداران موسیقی شایسته شنیدن با بهترین کیفیت هستند.

1MORE با عبور از استانداردهای صنعت از طریق نوآوری ، طراحی و کیفیت ، انقلابی به پا کرده است. هیچ چیز نباید بین شما و موسیقی شما قرار بگیرد ، زیرا هدف هر فناوری عالی، ماندگاری است.

ما از طریق مهندسی دقیق ، تولید ساده و بازاریابی معتبر ، محصول لوکس و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهیم که هیچ برند دیگری نمی تواند این کار را کند. کوهی از مارک های هدفون وجود دارد. 1MORE به سادگی بالا رفتن از آن کوه نیست. ما آنرا زیر و رو می کنیم تا همه بتوانند به قله برسند.

هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless

واحد تحقیق و توسعه هندزفری 1MORE شیائومی

هدفون 1MORE شیائومی به طور مرتب کیفیت خودش را بالا می برد ، و به طور مداوم محصول جدید ارائه می کند . از روش های ابتکاری طراحی و ساخت گرفته تا توجه دقیق به جزئیات ، نسبت به راحتی و دوام ارگونومیک. ما چندین اختراع ثبت شده در زمینه طراحی و فناوری را در اختیار داریم و همچنان در تلاش هستیم تا صدای استثنایی را در دسترس همه قرار دهیم.

هدفون بی سیم 1MORE مدل استایلیش Stylish True Wireless

صدور گواهینامه THX یک اطمینان جهانی شناخته شده از کیفیت ، سازگاری و عملکرد بالاست – ارزیابی دقیق است.امروز تنها هدفون دارای گواهینامه THX در جهان است که پرچم کیفیت و را در دسته هدفون بالا می برد.

1More شیائومی یک برند جهانی

محصولات ما به 26 کشور و منطقه از جمله ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، یونان ، ترکیه ، استرالیا ، کره ، ژاپن ، سنگاپور ، مالزی ، اندونزی ، هند و ویتنام ارسال می‌شود.