سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند سونتی می-70mai

برند سونتی می، یکی از برندهای زیرمجموعه کمپانی شیائومی است. این برند که از سال 2016 فعالیت خود را آغاز کرده ‌است، محصولات الکترونیکی مختلفی را در رابطه با خودرو تولید می‌کند. این برند به‌دلیل ارائه محصولات متنوع با قابلیت‌های منحصربه‌فرد، به‌سرعت پیشرفت کرد و در سال 2018 بیش از 10 میلیون دوربین خودرو را در 92 کشور به فروش رساند. محصولات برند سونتی می به شما کمک می‌کنند تا رانندگی ایمن تری داشته ‌باشید و به‌خوبی از خودروی خود محافظت کنید.

پاوربانک و جامپ استارتر خودرو شیائومی70mai PS01

برند سونتی می -70mai چه محصولاتی تولید می‌کند؟

کمپانی سونتی می از تیمی حرفه‌ای و مجرب تشکیل شده است که از به‌روزترین فناوری‌ها و امکانات در ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند. این برند محصولات مختلفی مثل دوربین خودرو، پمپ باد، جارو شارژ خودرو و آینه دوربین‌دار را تولید و عرضه می‌کند. همه محصولات این برند از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. دوربین خودروهای سونتی می، از معروف‌ترین و محبوب‌ترین محصولات این برند به‌شمار می‌روند. این دوربین‌ها به شما کمک می‌کنند تا به‌خوبی از خودرو خود محافظت کنید و در صورت بروز حادثه به فیلم‌های باکیفیتی دسترسی داشته ‌باشید.

برند سونتی می تولیدکننده انواع دوربین خودرو

دوربین‌های خودرو برند سونتی می -70mai از چه قابلیت‌هایی بهره می‌برند؟

دوربین‌های خودرو این برند، تنوع بسیار زیادی دارند و به امکانات پیشرفته‌ای مجهز هستند. برند سونتی می، دوربین‌های خود را با ابعاد و وزنی مناسب تولید می‌کند؛ تا به‌راحتی امکان نصب آنها در خودرو وجود داشته ‌باشد. همچنین جنس بدنه آنها نیز کاملاً مستحکم و باکیفیت است. دوربین ماشین 70mai Lite شیائومی، یکی از محصولات این برند است که دوربینی با کیفیت بسیار بالا دارد و  در صورت برخورد خودرو یا جسمی به ماشین، تصاویر حادثه را به وضوح ثبت می کند. باتری تعبیه شده در محصولات این برند نیز از ظرفیت مناسب و کیفیت بالایی برخوردار هستند.