سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 2 of 2 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

برند باسئوس-Baseus

همانطور که می‌دانید، در سال‌های اخیر هندزفری‌های بی سیم و بلوتوثی شیائومی، پاور بانک شیائومی، کابل شارژ شیائومی و… به گجت‌های هوشمند مهم و تأثیر گذاری در زندگی ما تبدیل شده‌اند. برند چینی باسئوس-Baseus، یکی از برندهای مطرح در تولید انواع مختلف لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی خودرو است. کیفیت بالا و طراحی مناسب را از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این برند، می‌توان نام برد. در ادامه این مطلب با تاریخچه برند باسئوس آشنا شوید.

پنکه دستی قابل شارژ بیسوس Flyer Turbine Handheld Fan

تاریخچه برند باسئوس-Baseus

برند باسئوس برای اولین بار در سال 2011 در شهر شنژن در کشور چین پایه‌گذاری شد. نام این برند از عبارت Base on user به‌معنای طراحی محصولات بر اساس نیاز کاربر، گرفته شده‌ است. اولین فروشگاهی که محصولات برند باسئوس را به فروش می‌رساند، در سال 2011 در شهر گوانجو، تأسیس شد. پس از آن به‌دلیل کیفیت بالای محصولات باسئوس، این برند به‌سرعت شهرت زیادی پیدا کرد و فروشگاه‌های زیادی در شهرهای شنژن و پکن، محصولات این برند را می‌فروختند. اکنون این برند محصولات خود را به بیش از 180 کشور در دنیا، ارسال می‌کند. که همین موضوع نشان دهنده کیفیت بالای محصولات آن است.

پنکه دستی قابل شارژ بیسوس Flyer Turbine Handheld Fan

شعار برند باسئوس: بهراحتی بر مشکلات بیشتری غلبه کنید

به‌راحتی بر مشکلات بیشتری غلبه کنید؛ این شعار معروف برند باسئوس، نشان دهنده کیفیت بالا و کاربردی بودن محصولات این برند چینی است. باسئوس همه محصولات خود را با بهترین متریال تولید می‌کند. بنابراین انواع محصولات این برند، از مقاومت بالایی برخوردارند. علاوه بر این، باسئوس از به‌روزترین فناوری‌ها در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. پس وجود تکنولوژی پیشرفته و جنس بدنه مستحکم از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات برند باسئوس هستند. قیمت محصولات این برند با توجه به کیفیت بالای آن‌ها، متوسط است. اما نکته مثبت این است که با یک‌بار هزینه، امکان استفاده طولانی مدت از محصولات این برند وجود دارد.