سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند بی برد

برند بی برد یکی از برندهای تولیدکننده محصولات شخصی، از جمله گوش پاک کن است که در سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرد. البته گوش پاک کن‌های برند بی برد-Bebird با سایر پاک‌کن‌ها کاملاً متفاوت هستند. کمپانی بی برد با همکاری برند شیائومی، گوش پاک کن‌های هوشمند، با قابلیت‌های منحصر به فردی را روانه بازار کرده‌ است. هم اکنون نیز این برند قصد دارد با ایجاد پلتفرم آنلاین، محصولات خود را در سطح جهانی به‌صورت آنلاین به فروش برساند.

گوش پاک کن بی برد

گوش پاک کنهای برند بی برد چه ویژگیهایی دارند؟

بی برد-Bebird از زمان تأسیس خود تا کنون، پاک کن‌های متنوعی را روانه بازار کرده ‌است؛ که هرکدام از آن‌ها از قابلیت‌های بسیار کاربری بهره‌مند هستند. استفاده از گوش پاک کن‌های معمولی باعث آسیب به پرده و مجرای گوش می‌شوند. به همین دلیل گوش پاک کن‌های بی برد، جایگزینی مناسب برای آن‌هابه شمار می‌روند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گوش پاک کن‌های بی برد این است که، مانند آندوسکوپ وارد مجرای گوش می‌شوند و به‌دلیل برخورداری از دوربین باکیفیت، مجرای گوش را فیلم برداری می‌کنند. با وجود این قابلیت می‌توانید به‌راحتی با مشاهده تصاویری باکیفیت، داخل گوش را تمیز کنید.

تنوع بالای گوش پاک کن های بی برد

بهترین گوش پاک کنهای برند بی برد-Bebird

کمپانی بی برد که از زیرمجموعه‌های برند شیائومی است، گوش پاک کن‌های متنوعی را تولید می‌کند؛ که همه آن‌ها از ویژگی‌های خوبی برخوردار هستند. در ادامه با برخی از محصولات این برند آشنا شوید.

  • گوش پاک کن هوشمند شیائومی Xiaomi Bebird R1: با برخورداری از تکنولوژی ایمن و استاندارد، بدون ایجاد کوچک‌ترین آسیب به گوش شما، هر نوع آلودگی را از مجرای گوش پاک می‌کند
  • گوش پاک‌کن هوشمند شیائومی BEBIRD مدل M9 Pro: این گوش پاک‌کن هوشمند شیائومی M9 پرو ، وزن سبک و جمع و جور بودن آن است. این گوش پاک‌کن فقط 32 گرم وزن دارد و نحوه ساخت آن به‌گونه‌ای است که می‌توانید به‌راحتی و بدون خسته شدن دستتان، از آن استفاده‌کنید. همچنین جنس بدنه بسیار با کیفیت است. بدنه این گوش پاک‌کن از پلی‌کربنات و سیلیکون ساخته‌شده است. بنابراین مقاومت بسیار خوبی دارد.