سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند بی بست

برند بی بست-Beebest یکی از زیر مجموعه‌های برند شیائومی است و محصولاتی مثل فندک، چراغ قوه و آبگرمکن برقی را تولید می‌کند. این برند، از سال 1993 فعالیت خود را آغاز کرده‌است و در همین مدت، به‌دلیل تولید محصولاتی کاملاً استاندارد و مدرن، موفق به کسب جوایز زیادی شده‌است. همه محصولات این برند از استانداردهای جهانی و طراحی مبتکرانه برخوردار هستند. در سال های اخیر که بسیاری از افراد علاقه مند به داشتن فندک های مدرن و شیک هستند، فندک های الکترونیکی بی بست گزینه مناسبی برای آن ها خواهد بود.

فندک الکتریکی شیائومی مدل Beebest L200

برند بی بست-Beebest محصولات خود را به کدام کشورها عرضه می‌کند؟

این برند که به‌دلیل تولید محصولات خلاقانه و باکیفیت، در سطح جهانی شناخته شده‌است، محصولات خود را به خاورمیانه، هند، فیلیپین، جنوب شرقی آسیا و پرو عرضه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی محصولات این برند، کیفیت بالا و برخورداری از استانداردهای جهانی است. همه محصولات بی بست دارای گواهینامه‌های ISO9001 و Sirim هستند. به‌عنوان مثال فندک‌های تولید شده توسط این برند، علاوه بر طراحی فانتزی و زیبا، از بدنه‌ای با کیفیت بالا و کاملاً ایمن ساخته شده‌اند.

فندک الکتریکی شیائومی مدل Beebest L200

برند بی بست تا کنون چه جوایزی را دریافت کردهاست؟

برند بی بست به‌دلیل طراحی محصولاتی استاندارد، ایمن و مبتکرانه، تا کنون 4 بار جایزه Good Design را از شورای طراحی مالزی دریافت کرده و وزارت تجارت و صنعت مالزی نیز جوایزی را به برند بی بست اهدا کرده‌است. علت اصلی این جوایز و مورد توجه قرار گرفتن برند بی بست، تولید محصولات بر اساس استانداردهای جهانی است. در سال 2002 و 2006 نیز این برند، جایزه ویژه MITI مالزی را از آن خود کرده‌است. برند بی بیت تا کنون مزوفق به دریافت گواهینامه‌های mark sirim و گواهی بین المللی Moody، گواهینامه ISO 90001 توسط SGS International، گواهینامه Suruhanjaya Tenaga و PSB Test Singapore شده‌است.