سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند بومیدی

شاید شما برند شیائومی را تنها به‌عنوان تولید کننده گوشی موبایل و گجت‌های هوشمند می‌شناسید. اما این برند با همکاری سایر برندها مثل بومیدی-Bomidi محصولات مختلف در زمینه‌های متنوع را تولید می‌کند. برند بومیدی در تولید محصولات مربوط به سلامت و بهداشتی تخصص دارد. طراحی خلاقانه و کیفیت بالا از مهم‌ترین ویژگی محصولات برند بومیدی به‌شمار می‌روند.

ماساژور برند بومیدی

برند بومیدی-Bomidi در تولید چه محصولاتی تخصص دارد؟

با وجود محصولات بومیدی می‌توانید به سلامت و آراستگی ظاهر خود کمک کنید. ماشین ریش‌تراش، ماساژور برقی شیائومی، دهان شوی واترجت، ترازوی دیجیتال شیائومی و مسواک برقی شیائومی از محصولات برند بومیدی به‌شمار می‌روند. با وجود ترازوی هوشمند این برند، می‌توانید وزن خود را به‌راحتی کنترل کنید و از تناسب اندام برخوردار باشید و با وجود ماساژورهای بومیدی نیز دیگر نیازی به رفتن به سالن ماساژ نخواهید داشت. به طور کلی برند بومیدی از متریال باکفیتی در ساخت محصولات خود استفاده می کند. به همین دلیل همه محصولات این برند، مقاومت بالایی در برابر ضربه و خط و خش دارند.

ماشین تراش بومیدی

با محصولات متنوع برند بومیدی آشنا شوید

همانطور که گفته شد، تخصص این برند در تولید لوازم بهداشتی و زیبایی است. در ادامه با ویژگی‌های برخی از محصولات برند بومیدی آشنا شوید.

  • مسواک برقی: مسواک‌های برقی برند بومیدی دارای برسی بسیار نرم هستند و از 3100 لرزش در دقیقه بهره می‌برند. با وجود این میزان لرزش، دندان‌ها به‌خوبی تمیز و عاری از هرگونه میکروب می‌شوند.
  • ماساژور: ماساژور نیز یکی دیگر از محصولات برند بومیدی است. ماساژورهای این برند به سری‌های مختلفی مجهز هستند و از جنس و ابعاد مناسبی بهره می‌برند. همچنین می‌توانید میزان سرعت ماساژور بومیدی را نیز متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.
  • ریشتراش: برند بومیدی به‌تازگی ریش تراش‌های باکیفیتی را نیز روانه بازار کرده‌است. ریش تراش‌های این برند دارای وزن مناسبی هستند و از طراحی اصولی و استانداردی بهره می‌برند. امکان استفاده از ریش تراش‌های بومیدی در زیر دوش نیز وجود دارد.