سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند دیفیسی

همه ما برند شیائومی را به‌عنوان تولیدکننده تلفن‌های همراه و گجت‌های هوشمند می‌شناسیم؛ اما این برند، با همکاری سایر برندها مثل دیفیسی-Difeisi به تولید لوازم خانگی هوشمند نیز پرداخته‌ است. این برند با تولید لامپ‌های شیائومی با قابلیت‌های ویژه، به شما این امکان را می‌دهد تا منزل خود را هوشمند و مدرن کنید. لامپ‌های تولید شده توسط این برند، از ویژگی‌های خاصی بهره می‌برند و با لامپ‌های معمولی تفاوت‌های زیادی دارند.

لامپ هوشمند برند دیفیسی

لامپ‌های هوشمند برند دیفیسی-Difeisi از چه قابلیت‌هایی بهره می‌برند؟

در سال‌های اخیر، برندهای مختلفی به تولید لوازم‌های هوشمند و کارامدی پرداخته‌اند. برند دیفیسی، یکی از این برندها است؛ که با همکاری شیائومی، لامپ‌های هوشمند منحصربه فردی را روانه بازار کرده ‌می‌کند. ظاهر لامپ‌های هوشمند دیفیسی، مشابه با لامپ‌های معمولی هستند. اما از قابلیت‌های خاصی بهره می‌برند. به عنوان مثال امکان تنظیم نور این لامپ‌ها وجود دارد. همچنین لامپ‌های این برند داری حالت موسیقی نیز هستند. حالت موسیقی این امکان را به شما می‌دهد، تا در زمان پخش موسیقی به ریتم نورانی زیبایی دسترسی داشته ‌باشید.

لامپ هوشمند دیفیسی مدل A60-Bulb E27 DFS-EC-001

با لامپ هوشمند دیفیسی مدل A60-Bulb E27 DFS-EC-001 آشنا شوید

لامپ هوشمند مدل A60-Bulb E27 DFS-EC-001، یکی از بهترین لامپ‌های تولیدشده توسط برند دیفیسی است. این لامپ از ابعاد و وزن مناسبی بهره می‌برد؛ و امکان تنظیم نور و دما در این لامپ هوشمند وجود دارد. این لامپ با وجود توان 9 وات، نوری با شدت 810 لومن تولید می‌کند. از دیگر امکانات این لامپ، به‌حالت موسیقی و پشتیبانی از دستیار صوتی می‌توان اشاره کرد. پشتیبانی از فرمان صوتی به شما کمک می‌کند تا با فرمان‌های ساده، لامپ را خاموش و روشن کنید. لازم به ذکر است که لامپ هوشمند دیفیسی از اپلیکیشن اختصاصی نیز پشتیبانی می‌کند. با نصب اپلیکیشن مخصوص روی تلفن همراه خود، می‌توانید بسیاری از قابلیت‌های این لامپ هوشمند را کنترل کنید. لازم به ذکر است که، نور این محصول به هیچ‌عنوان چشم شما را اذیت نخواهد کرد.