سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

درباره برند انچن

ماشین اصلاح از جمله وسایل بهداشتی است که همه آقایان برای داشتن ظاهری مرتب به آن نیاز دارند. برند شیائومی با همکاری برند انچن-ENCHEN ریش تراش‌هایی باکیفیت و کارآمد را روانه بازار کرده ‌است. بنابراین علاوه بر استفاده شخصی در منزل، افرادی که در آرایشگاه‌های مردانه مشغول به کار هستند نیز می‌توانند با تهیه ماشین اصلاح از این برند، تا مدت طولانی خود را از خرید این دستگاه بی‌نیاز کنند.

ماشین اصلاح انچن

ماشین‌های اصلاح برند انچن-ENCHEN  

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین اصلاح برند انچن، عمر بالای باتری آنها است. باتری تعبیه شده در ماشین‌ اصلاح شیائومی از کیفیت و طول عمر بالایی بهره می‌برند و هنگام کار صدایی بسیار کم تولید می کنند. ماشین‌های اصلاح انچن، مدل‌های مختلفی دارند که می‌توانید نسبت به نیاز خود یکی از آنها را تهیه کنید و در منزل و سفر به‌راحتی و بدون رفتن به آرایشگاه، ظاهر خود را مرتب کنید. ماشین اصلاح‌های انچن در کنار کیفیت بسیار بالا از قیمتی مناسب نیز برخوردار هستند و امکان شارژ آن‌ها با همه شارژها و پاور بانک وجود دارد.

ماشین اصلاح شیائومی ENCHEN مدل Boost

با مهمترین ویژگیهای ماشینهای اصلاح انچن آشنا شوید

ماشین اصلاح انچن مدل Boost، دارای 2 سطح سرعت و سه نازل قابل تعویض است. بنابراین با خرید این مدل از ماشین اصلاح می‌توانید به‌راحتی موهای خود را در اندازه دلخواه کوتاه کنید. علاوه بر این، این ماشین اصلاح به باتری 1500 میلی‌آمپر نیز مجهز است. با وجود باتری 1500 میلی آمپری تا 4 ساعت می‌توانید از محصول استفاده‌کنید. ماشین اصلاح مدل 3Sیکی دیگر از ماشین‌های برند انچن است. این ماشین اصلاح دارای خاصیت ضد آبی است و به هیچ‌عنوان در صورت استفاده در زیر دوش آسیب نمی‌بیند. باتری تعبیه شده در ماشین اصلاح 3S نیز دارای قدرت بسیار بالایی است و تا مدت طولانی امکان استفاده از محصول را به شما می‌دهد.