سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 2 of 2 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند هوبات

تمیز کردن بخش های مختلف خانه مثل شیشه‌ها، کاری دشوار و زمان‌بر است. به همین دلیل در سال 2010، جورج چائو تصمیم گرفت، ربات های شیشه پاک کنی را تولید کند که با کمک آن ها بتوانیم به راحتی شیشه منزل یا محل کارمان را تمیز کنیم. کمپانی برند هوبات-HOBOT در تایوان قرار دارد؛ و اکنون به عنوان یکی از زیرمجموعه های برند شیائومی نیز فعالیت می کند. افرادی متخصص و حرفه ای، برای تولید محصولات برند هوبات، گرد هم آمده اند و هدف اصلی آن ها هوشمند سازی منازل و تولید محصولاتی باکیفیت و کارآمد است.

شیشه پاک کن رباتیک شیائومی مدل HOBOT 388

محصولات برند هوبات-HOBOT از چه قابلیت هایی بهره می برند؟

همه محصولات این برند دارای گواهینامه CE-FCC-RoHS هستند؛ و از ایمنی و کیفیت بالا بهره می برند. با استفاده از ربات های شیشه پاک کن هوبات، می توانید به راحتی شیشه هایی که در ارتفاع بالا قرار دارند را تمیز کنید. یکی از نکات مثبت محصولات این برند، امکان کنترل آن ها از راه دور است. با این ویژگی می توانید به وسیله تلفن همراهتان، از عملکرد و زمان به اتمام رسیدن کار ربات مطلع شوید. ربات های شیشه پاک کن هوبات، دارای حسگرهای قوی بوده و امکان سقوط آن ها از ارتفاع وجود ندارد.

ربات شیشه پاک کن شیائومی مدل Hobot 298

با برخی از محصولات برند هوبات-HOBOT آشنا شوید

برند هوبات، ربات های شیشه پاک کن متنوعی را متناسب با نیاز کاربران تولید می کند. در ادامه با دو مورد از محصولات این برند آشنا شوید.

شیشه پاک کن رباتیک شیائومی مدل HOBOT 388

این محصول دارای ابعادی مناسب بوده و به چرخ هایی تمیزکننده مجهز است. طناب ضد سقوط این محصول نیز مانع از افتادن ربات در ارتفاع خواهد شد. از دیگر ویژگی های این محصول، به تکنولوژی biomimicry، موتور با توان 90 وات، کنترل از راه دور، پاک کردن گوشه و کنار شیشه ها و … می توان اشاره کرد.

ربات شیشه پاک کن شیائومی مدل HOBOT 298

این محصول نیز برای پاک کردن شیشه ها در ارتفاع بالا، بسیار مناسب است. ویژگی های مثبت این محصول شامل، عدم تولید صدای بالا هنگام کار، امکان کنترل و مدیریت دستگاه با تلفن همراه، وجود مخزن و اسپری آب و … هستند.