سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 12 of 12 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

راهنمای خرید محصولات آی می لَب – imilab

آی می لَب – imilab یک شرکت متمرکز بر محصولات خانه هوشمند است. از هوش مصنوعی به طور عمیق استفاده می کند و محصولات و خدماتی را برای امنیت خانه و زندگی روزمره ارائه می دهد که زندگی ما را آسان تر و بیشتر می کند.

آی می لَب – imilab یکی از اولین شرکت های شیائومی است که در زمینه آگاهی زیست محیطی پیشگام بوده و یکی از اولین اعضای این زنجیره است.

تاریخچه برند آی می لَب – imilab

آی می لَب – imilab در آوریل 2014 تاسیس شد و در شانگهای با مرکز اصلی در پکن مرتبط است و زنجیره تامین و همچنین مرکز تولید / تحویل در هوئیژو مستقر است.

این شرکت دارای قابلیت های کلیدی متعددی مانند طراحی مستقل ، تحقیق و توسعه محصولات ، توسعه و نگهداری سخت افزار و نرم افزار ، تحقیق و توسعه هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی ، پلتفرمی برای محصولات خانه هوشمند و برنامه های داده کاوی و غیره است.

این برند اغلب محصولات امنیتی و حفاظتی مانند دوربین های نظارتی پیشرفته و درب و قفل های ضد سرقت و اخیرا ساعت هوشمند تولید می کند.

دوربین حفاظتی شیائومی IMILAB EC3

محصولات آی می لَب – imilab

IMILAB زیرمجموعه شیائومی است و ما تا کنون بیشتر با دوربین های آن آشنا هستیم. این شرکت محصولات خود را به نام خود و به نام شرکت مادر خود تولید می کند. در حال حاضر در صنعت تولید به عنوان یک برند فرعی شیائومی شناخته شده است. شرکتIMILAB  با تولید ساعت های هوشمند با دوام و شیک ، جهانی می شود که در بین آنها ساعت هوشمند KW66 یکی از بهترین ساعت های مارک است.

ساعت هوشمند شیائومی IMILAB KW66 مکمل بسیار خوبی برای محصولات اکوسیستم شیائومی است. ساعت دارای ویژگی های هیجان انگیزی است. صفحه نمایش این ساعت نسبت به ساعت های هوشمند دیگر بسیار برتر است. هر زمان که می خواهید یک ساعت هوشمند زیبا خریداری کنید ، همیشه باید IMILAB KW66 را در نظر بگیرید.

دوربین حفاظتی شیائومی IMILAB EC3