سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 4 of 4 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند جردن و جودی

جوردن و جودی، زوجی هستند که محصولات بهداشتی و خلاقانه‌ای را در رابطه با سلامت و زیبایی، تولید و عرضه می‌کنند. برند جوردن و جودی- Jordan & Judy در حال حاضر یکی از زیر مجموعه‌های برند شیائومی است و از تیمی بسیار مجرب و ماهر برای ساخت و طراحی محصولات خود استفاده می‌کند. این برند که دارای 6 کارخانه تولیدی است، استانداردهای جهانی و بین المللی را در تولید محصولات خود به کار می‌گیرد و محصولاتی کاملاً مدرن و پیشرفته را روانه بازار می‌کند.

آینه برند جردن و جودی

محصولات برند جوردن و جودی- Jordan & Judy

برس سیلیکونی پاک کننده صوت و آیینه چراغ‌دار از محصولات این برند هستند که از ویژگی‌های کاربردی و قابلیت‌های مناسبی بهره می‌برند. برس سیلیکونی جوردن جودی به شما کمک می‌کند تا صورتی جوان و شاداب داشته ‌باشید و هر گونه آلودگی و چربی را به‌طور کامل از پوست صورت خود پاک کنید. آیینه‌های چراغ‌دار این برند نیز از کیفیت بسیار بالا و قابلیت‌های منحصر به فردی بهره می‌برند. آینه‌های این برند با تولید روشنایی قابل تنظیم، چهره شما را به وضوح نشان‌می‌دهد. بنابراین به‌راحتی می‌توانید آرایشی بی نقص را با آینه‌های جردن و جودی تجربه کنید.

محصولات برند جردن وجودی

برند جردن و جوی از چه متریالی برای ساخت محصولات خود استفاده میکند؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این برند، بدنه باکیفیت و ضد خش آن‌ها است. برند جوردن و جودی- Jordan & Judy با استفاده از پلاستیک مقاوم ABS محصولاتی تولید می‌کند که در برابر ضربه و خط و خش کاملاً مقاوم هستند. آینه‌های آرایشی جردن و جودی، علاوه بر کیفیت بالا، ابعادی مناسب نیز دارند. با وجود ابعاد مناسب، می‌توانید آینه‌های این برند را به‌راحتی حمل و در هر مکانی از آن‌ها استفاده‌کنید. علاوه بر ویژگی های ذکر شده، از دیگر نقاط قوت آینه های آرایشی برند جردن و جودی به قابلیت تنظیم زاویه، تنظیم میزان روشنایی و زاویه نور، باتری باکیفیت، مشاهده چهره با رنگ کاملا طبیعی و … نیز می‌توان اشاره کرد.