سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 2 of 2 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

شرکت شیائومی یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع محصولات مختلف و کاربردی است. این شرکت به منظور فروش بیشتر محصولات خود و کسب درصد بیشتری از سهم بازار، اقدام به ایجاد زیرمجموعه های مختلفی برای شرکت خود کرده است. لراوان یکی از شرکت های زیرمجموعه شیائومی است که کار تولید دسته ای خاص از محصولات شیائومی را بر عهده دارد. این شرکت بیشتر در حوزه تولید و طراحی دستگاه های ماساژ فعالیت دارد و تولیدات آن نیز کیفیت و عملکرد بسیار خوبی را دارا هستند. برای مشاهده و خرید محصولات این برند از طریق همین صفحه اقدام کنید.

معرفی برند لراوان

شیائومی برای حضور پررنگ تر در بازار و فراگیری بازار اقدام به تاسیس شرکت های زیرمجموعه برای خود کرده است. اکنون شرکت های زیرمجموعه شیائومی نیز به خوبی توانسته اند در بازار به فروش بالایی برسند و این نشانگر عملکرد خوب و کیفیت بالای آنها است. لراوان یکی از چندین زیرمجموعه شیائومی است که در زمینه تولید دستگاه های ماساژ فعالیت دارد. افرادی که به دلیل نشستن های طولانی مدت یا مشکلات مختلف مربوط به ستون فقرات به دنبال ماساژورهای حرفه ای هستند می توانند از این محصولات استفاده کرده و مشکل خود را برطرف کنند.

بالش ماساژ گردن شیائومی مدل LR-S100

محصولات لراوان

عمده فعالیت این زیر مجموعه از شیائومی در تولید دستگاه های ماساژ و محصولات طبی مختلف است. یکی از تولیدات بسیار پرفروش لراوان بالش ماساژ گردن است. این محصول برای افرادی که برای مدت زمان های زیادی می نشینند و نگران مشکل برای گردن و ستون فقرات خود هستند بسیار مناسب است. حالت های مختلفی برای ماساژدهی در این محصول تعریف شده است که می توانید در زمان پرداختن به کارهای مختلف با قرار دادن آن روی گردن خود از بسیاری از مشکلات مختلف جلوگیری کنید.

همچنین بالش طبی کمر برای افرادی که مشکلات کمر و ستون فقرات دارند یا مدتی از عمل جراحی آنها گذشته است بسیار کاربردی و مناسب است. تمامی محصولات این شرکت از مواد اولیه مرغوب و با بهترین روش های ممکن ساخته شده اند.

بالش ماساژ گردن شیائومی مدل LR-S100

قیمت محصولات لراوان

محصولات لراوان قیمت بسیار مناسبی را دارند و شما می توانید انواع دستگاه های ماساژ و محصولات طبی را با قیمتی ایده آل خریداری کنید. شیائومی و زیرمجموعه های آن همواره به دنبال ارائه محصولات باکیفیت با قیمت بسیار مناسب به مشتریان هستند.

بالش ماساژ گردن شیائومی مدل LR-S100

خرید محصولات لراوان

برای خرید تولیدات مختلف برند لراوان شیائومی شما این فرصت را دارید که از طریق فروشگاه اینترنتی شمشاد اقدام به خرید کنید. این فروشگاه با ارائه بهترین محصولات بازار با کمترین قیمت ممکن، سعی در جلب رضایت مشتریان دارد. تمامی محصولات موجود در این مجموعه دارای گارانتی معتبر هستند و پشتیبانی پس از خرید فروشگاه شمشاد نیز به بهترین شکل ممکن در جریان خواهد بود.