سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 7 of 7 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند لایدستو

همه ما به دنبال محصولات خانگی باکیفیت و هوشمند برای منزل خود هستیم؛ تا کارهای روزمره مثل نظافت، آشپزی و … را با سرعت بیشتر و با کمترین میزان انرژی انجام دهیم. کمپانی شیائومی یکی از شرکت های چینی است که با همکاری برندهای مختلف، محصولات خانگی متنوعی را تولید و عرضه می کند. برند لایدستو-Lydsto، یکی از زیرمجموعه های شیائومی، در حوزه محصولات مربوط به نظافت منزل، فعالیت گسترده ای دارد. این برند، جاروشارژی و جاروهای رباتیک متنوع و باکیفیتی را تولید می کند. جاروهای رباتیک برند لایدستو، علاوه بر قابلیت جاروکشی، از قابلیت طی کشی نیز بهره می برند.

سنسور اتوماتیک صرفه جویی آب Lydsto

محصولات برند لایدستو-Lydsto از چه ویژگی هایی بهره می برند؟

جاروهای رباتیک و جارو شارژی های لایدستو، با جاروبرقی های معمولی که تا کنون استفاده کرده اید، تفاوت های چشمگیری دارند. محصولات این برند دارای موتوری بسیار قوی و بی صدا بوده و با مکش بسیار بالا، همه زباله های ریز و درشت موجود در هر سطحی را کاملا تمیز می کنند. جاروهای این برند، از قابلیت طی کشی، جرم گیری وغبار گیری نیز بهره می برند. به همین دلیل پس از تمیز کردن منزل با جاروهای لایدستو، شاهد تمیزی کامل وعمیق منزل خود خواهید بود.

جارو شارژی لایدستو

با برخی از محصولات برند لایدستو-Lydsto آشنا شوید

یکی از محصولات باکیفیت این برند، جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل MI Lydsto R1 نام دارد. مکش 2700 مگاپاسکالی، ابعاد و وزن مناسب، مخزن با گنجایش بالا، قابلیت طی کشی با پاشش آب در حالت های مختلف، موتور قدرتمند و … تنها بخشی از ویژگی های مثبت این محصول به شمار می روند. جاروشارژی لیدستو شیائومی مدل H1 YM-SCXCH101 نیز از دیگر محصولات این برند است. این محصول بسیار جمع و جور بوده و می توانید از آن برای تمیز کردن خودرو و بخش هایی از منزل استفاده کنید. این جارو شارژی بدنه بسیار قوی دارد؛ و برای شارژ آن می توانید از پاوربانک و شارژر تلفن همراه، استفاده کنید.