سلام

فیلتر محصولات Showing the single result

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

مایدیا یکی از شرکت های بسیار قدیمی چینی است که به تولید انواع محصولات الکترونیکی مشغول است. شرکت مایدیا اکنون سهم بزرگی از بازار محصولات خانگی را نیز در اختیار دارد و با تولید محصولات باکیفیت و کاربردی توانسته نظر مثبت مشتریان را نیز جلب کند. تنوع تولیدات در شرکت مایدیا بسیار بالا بوده و محصولاتی همچون ماشین لباسشویی، جاروبرقی، یخچال، کولر اسپیلت و… توسط این برند تولید و روانه بازار می شوند. در ادامه در خصوص این شرکت بیشتر صحبت شده است.

معرفی برند مایدیا

مایدیا در سال 1968 در چین و در کارگاهی کوچک با تولید فن های الکتریکی شروع به فعالیت کرد. در ادامه مایدیا به سمت تولید سیستم های تهویه روی آورد و رفته رفته حجم و تنوع تولیدات این شرکت بسیار گسترش پیدا کرد.

جالب است که بدانید حدود 150 هزار نفر در نمایندگی های مختلف این شرکت در سراسر جهان مشغول به کار هستند که نشانگر بزرگی و گسترش بالای آن در سطح جهانی است. این شرکت اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات خانگی است و همواره به عنوان رقیبی جدی برای برندهای لوکس و مطرح جهان به شمار می‌ رود. برای ساخت تولیدات این شرکت از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های جهان استفاده می شود و این برند همواره سعی دارد که خود را مطابق با نیاز بازار و جامعه جلو ببرد.

جارو رباتیک هوشمند Midea مدل M7

معرفی محصولات مایدیا

مایدیا سهم بزرگی از بازار لوازم خانگی را در اختیار دارد و از مهمترین محصولات این شرکت باید به کولر اسپیلت، چیلر مرکزی، فن کویل، یخچال، جاروبرقی های رباتیک و… اشاره کرد. تمامی محصولات تولیدی توسط مایدیا کیفیت بالا و عملکرد بسیار خوبی را دارند و توان رقابت با برند مطرح جهان را نیز دارد.

جارو رباتیک هوشمند Midea مدل M7

قیمت محصولات مایدیا

این شرکت محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب روانه بازار می کند و به همین دلیل هم درصد فروش بسیار بالایی را دارد. حفظ کیفیت بالا در کنار ارائه قیمت مناسب از اهداف اصلی برند مایدیا به شمار می رود.

خرید محصولات مایدیا

شما می توانید برای سفارش و خرید محصولات این شرکت بزرگ چینی از طریق فروشگاه اینترنتی شمشاد اقدام کنید و لوازم مورد نیاز خود را با کمترین قیمت بازار تهیه کنید. امکان خریدی امن و سریع از مزایای ثبت سفارش از فروشگاه شمشاد است. همچنین خدمات پس از فروش این مجموعه نیز به صورت کامل و به مشتریان گرامی ارائه می شود که نگرانی نیز در این بابت وجود نداشته باشد.