سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند ام آی آی آی دبلیو

برند ام آی آی آی دبلیو-MIIIW یکی از برندهای مطرح در تولید محصولات دیجیتال و لوازم جانبی کامپیوتر است. هندزفری بی‌سیم، ست ماوس و کیبورد، سنسور رطوبت و سنسور دما، جعبه‌ابزار و… برخی از محصولات این برند هستند. ام آی آی آی دبلیو، با تولید محصولات مختلف در زمینه دیجیتال، به ما کمک می‌کند تا راحت‌تر از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کنیم.

دما سنج و رطوبت سنج شیائومی miiiw مدل NK5253

برند ام آی آی آی دبلیو-MIIIW متعلق به کدام کشور است؟

Yang Xunyu و  Chen Wei، در سال 2015  برند ام آی آی آی دبلیو-MIIIW را به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند شیائومی در کشور چین، در شهر پکن افتتاح کردند. علاوه بر پکن، یکی دیگر از شعبه‌های ام آی آی آی دبیلو، در شهر شنژن قرار دارد. این برند به‌صورت مستقل و با همکاری شیائومی، از سال 2015 به تولید محصولات باکیفیت و کار آمد و البته ارگونومیک پرداخته ‌است.

کیبورد و ماوس ام آی آی آی دبلیو

محصولات برند ام آی آی آی دبلیو-MIIIW چه ویژگی دارند؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی محصولات برند ام آی آی آی دبلیو، ساختار استاندارد و ارگونومیک آن‌ها است. به‌عنوان‌مثال، طراحی ماوس‌های این بی سیم این برند به‌گونه‌ای است که به هیچ‌عنوان پس از استفاده طولانی مدت، دست خسته نمی‌شود. علاوه بر این، همه محصولات برند ام آی آی آی دبلیو، از جمله ماوس و کیبرد آن، از بدنه‌ای بسیار با کیفیت ساخته شده‌اند. به‌طور کلی، محصولات این برند با برخورداری از کیفیت بالا و تکنولوژی مدرن، باعث سهولت در انجام کارهای مختلف می‌شوند.

برند ام آی آی آی دبلیو-MIIIW برنده 8 جایزه بین‌المللی

این برند به‌دلیل تولید محصولات با کیفیت و کارآمد در زمینه‌های مختلف، تا کنون موفق به کسب 8 جایزه بین‌المللی شده ‌است. جایزه Red Dot Design، جایزه طراحیiF و جایزه Good Design از جمله جوایزی هستند که این برند موفق به دریافت آنها شده‌ است.