سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند نکستول

بدون شک انواع مختلف ابزار آلات، از مهم ترین وسایلی هستند که در بسیاری از مشاغل و حتی در منازل برای تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرند. برند نکستول-Nextool که به عنوان یکی از زیرمجموعه های کمپانی شیائومی نیز به فعالیت میپردازد، ابزار آلات باکیفیت و کارآمدی را به بازار عرضه می کند. مجموعه بازرگانی ابزارآلات صنعتی نکستول، یک مجموعه تایلندی است که حدود 18 سال در زمینه تولید ابزارآلات سابقه دارد. هدف این برند که از سال 1395 وارد ایران نیز شد، تولید ابزارهایی چند منظوره است؛ تا با کمک یک ابزار، پاسخ گوی نیازهای مختلف مشتری باشد. به طور کلی متخصصان و تولیدکنندگان محصولات نکستول، به دنبال تولید ابزارآلاتی باکیفیت و کارآمد هستند.

چاقو چندکاره شیائومی مدل Nextool HUOHUO

برند نکستول-Nextool چه محصولاتی را تولید می کند؟

برند نکستول، ابزارآلات متنوعی را تولید می کند؛ که از مهم ترین آن ها به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • ابزارآلات بنزینی: اره زنجیری
  • ابزارهای دستی: آچار، قیچی، جعبه بکس، انبر و …
  • ابزارهای برقی: جوش لوله
  • ابزارهای بادی: تفنگ باد
  • ابزارهای مخصوص باغبانی: سمپاش دستی، قیچی شمشاد زن و شاخه زن
  • ابزارهای مخصوص اندازه گیری: متر
  • سایر لوازم: چراغ قوه، کیف مخصوص ابزار
چراغ قوه چند منظوره 6 در 1 شیائومی NexTool

با برخی از محصولات برند نکستول-Nextool آشنا شوید

تیم متخصص و حرفه ای که ابزارآلات شیائومی را تولید می‌کنند، پیش از ارائه نهایی محصولات خود به بازار، همه آزمایش های لازم را روی محصولات خود انجام می دهند. یکی از نکات مهمی که در محصولات این برند وجود دارد، سازگاری کامل آن ها با محیط زیست است. در واقع تولیدکنندگان این برند، از متریالی باکیفیت و مناسب در ابزارهای خود استفاده می کنند. در ادامه با برخی از محصولات برند نکستول آشنا شوید.

چراغ قوه چند منظوره 6 در 1 شیائومی NexTool

این چراغ قوه که یکی از ابزارهای برند نکستول است، از بدنه ای محکم و وزن و ابعادی مناسب بهره می برد. یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول، 6 کاربرد مختلف آن مثل چراغ قوه، چراغ مطالعه، پاوربانک، چراغ خطر و … است. همچنین چراغ قوه نکستول از باتری قوی برخوردار بوده و با وجود دو چراغ اصلی و جانبی، به شما کمک می کند تا در شرایط مختلف، به راحتی نیاز خود را رفع کنید.

چاقو چندکاره شیائومی مدل Nextool HUOHUO

یکی دیگر از محصولات کارآمد برند نکستول، چاقوی چندکاره مدل هوهو است. ادر این محصول، 15 ابزار کاربردی مثل چاقو، انبردست، قیچی، اره چوب بر، پیچ گوشتی، درب باز کن بطری و … وجود دارند. با وجود ابزارهای مختلف، وزن کلی این محصول کاملا مناسب بوده و به راحتی امکان استفاده از آن وجود دارد.