سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 2 of 2 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند اکلین

برند اکلین- OCLEAN یکی از برندهای مطرح در تولید محصولات بهداشتی است و با کمک کمپانی شیائومی به تولید مسواک‌های برقی، با قابلیت‌های منحصربه‌فرد می‌پردازد. قطعاً همه ما دوست داریم دندان‌هایی زیبا و سالم داشته ‌باشیم. اولین قدم برای سالم نگه داشتن دندان‌ها، استفاده از مسواک مناسب و البته یادگیری اصول صحیح مسواک زدن است. مسواک‌های برقی OCLEAN، به‌دلیل برخورداری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد، به شما کمک می‌کنند تا هم از مسواک مناسب برخوردار باشید و هم اشتباهات خود را در حین مسواک زدن اصلاح کنید.

برند اکلین- OCLEAN برای کدام کشور است؟

این برند که از زیر مجموعه‌های برند مطرح شیائومی است، در شهر شنژن، در کشور چین تأسیس شد. برند اکلین با استفاده از فناوری‌های هوشمند و تکنولوژی‌های پیشرفته، مسواک‌های برقی مناسبی را می‌کند. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مسواک‌های این برند، نظارت دقیق بر برنامه مسواک زدن است. در واقع مسواک اکلین، در صورت خطا در نحوه مسواک زدن، شما را از طریق برنامه نظافت دندان‌ها، آگاه می‌کند. همچنین، در مسواک‌های برند اکلین، سطوح مختلف شست و شوی دندان وجود دارد. که این موضوع نیز باعث تمیزی بیشتر دندان‌های شما می‌شود.

مسواک برقی های برند اکلین

مسواک‌های برند اکلین- OCLEAN از چه قابلیت‌هایی بهره می‌برند؟

علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، مسواک برقی‌های شیائومی، از موتوری قدرتمند بهره می‌برند. وجود موتور قدرتمند در مسواک این امکان را به شما می‌دهد تا به‌راحتی همه دندان‌های خود را کاملاً تمیز کنید. همچنین با نصب اپلیکیشن مخصوص روی تلفن همراه‌تان، می‌توانید انواع برنامه‌های شست و شوی دندان را تنظیم و دندان‌هایتان را عاری از هر گونه جرم و آلودگی کنید.

مسواک برقی مسافرتی شیائومی Xiaomi Oclean F1

آیا مسواک برقی‌های برند اکلین- OCLEAN دارای استاندارهای جهانی هستند؟

یکی از نکات مثبت محصولات این برند، برخورداری از استاندارهای جهانی است. مسواک برقی‌های اکلین، دارای فیلترهای کنترل کیفیت مثل FDA، FCC و CE هستند. وجود این استانداردها در مسواک‌های اکلین، باعث می‌شوند تا با خیالی آسوده از محصولات این برند استفاده ‌کنید و باعث زیبایی و سلامت هرچه بیشتر دندان‌های خود شوید..