سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

شیائومی با همکاری کردن با برندهای مختلف توانسته است که به خوبی سهم خود در بازارهای مختلف را گسترش دهد و فروش بالاتری را نیز داشته باشد. اوکس یکی از برندهای زیرمجموعه شیائومی است که محصولات مختلفی را روانه بازار کرده است. برای خرید محصولات اوکس از طریق همین صفحه اقدام کنید.

معرفی برند اوکس

اوکس یکی از چندین برندی است که با شیائومی همکاری کرده و زیرمجموعه این برند به شمار می رود. تمرکز اوکس روی تولید پنکه های قابل حمل است. با توجه به این موضوع افرادی که به دنبال تهیه چنین محصولاتی هستند می توانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را از بین تولیدات این برند انتخاب کنند.

پنکه قابل حمل شارژی XO MF59

محصولات برند اوکس

این شرکت زیرمجموعه برند شیائومی به تولید پنکه های شیائومی قابل حمل مشغول است. به خصوص در روزهای گرم سال خرید چنین محصولی می تواند بسیار کاربری باشد. این پنکه ها با قابلیت حمل و نقل راحت و همچنین امکان قرار گرفتن روی سطوح صاف مثل میز، به شکلی مطلوب فضا را خنک کرده و از گرمازدگی افراد نیز جلوگیری می کنند و تمامی محصولات این شرکت کیفیت تولید بسیار بالایی را دارند و از مواد مرغوبی برای ساخت آن ها استفاده شده است.

پنکه قابل حمل شارژی XO MF59

قیمت محصولات اوکس

اوکس محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب وارد بازار می کند. به نحوی که با مقایسه محصولات این برند با محصولات مشابه از برندهای دیگر به خوبی تفاوت قیمت آنها واضح است. پس اگر به دنبال خریدی مطمئن و با قیمت بسیار مناسب هستید، این شرکت گزینه خوبی برای خرید خواهد بود.

خرید محصولات اوکس

با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالای تولیدات اوکس، بسیاری از افراد تمایل دارند که محصولات این شرکت را خریداری کنند. برای خرید محصولات این برند فروشگاه اینترنتی شمشاد بهترین مرجع موجو خواهد بود. این مجموعه محصولات مختلف را در دسته بندی های متنوع با بهترین قیمت بازار به مشتریان ارائه می کند.