سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

 برند روبوراک

در سال‌های اخیر، لوازم خانگی هوشمند و بسیار پیشرفته‌ای توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه شده‌ است. لوازم خانگی هوشمند، به ما کمک می‌کنند تا کارهای خانه را راحت‌تر و در زمان کوتاه‌تر انجام دهیم. برند روبوراک- Roborock یکی از برندهای مطرح و معتبری است که به تولید لوازم خانگی هوشمند در حوزه نظافت می‌پردازد. برند روبوراک جاروبرقی‌های رباتیک بسیار پیشرفته‌ای را روانه بازار کرده ‌است. جاروهای رباتیک تولید شده توسط این برند، تفاوت‌های زیادی با جاروبرقی‌های معمولی دارند و به جرعت می‌توان گفت، این جاروبرقی‌ها به‌دلیل برخورداری از قابلیت‌های بسیار مدرن، تحولی در صنعت نظافت منزل ایجاد کرده‌اند.

جاروبرقی رباتیک روبوراک

تاریخچه برند روبوراک-Roborock

این برند اولین محصول خود را در سال 2014 تولید کرد. پس از آن، به‌دلیل تولید محصولات با کیفیت بالا و بسیار پیشرفته، به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند شیائومی به فعالیت خود ادامه داد. محصولات روبوراک توسط کارشناسانی حرفه‌ای از سراسر جهان، تولید می‌شوند. این افراد که به‌صورت تیمی فعالیت می‌کنند، پیشرفته‌ترین و کارآمدترین قابلیت‌ها را در محصولات خود به کار برده‌اند. دفتر مرکزی برند روبوراک در شهر پکن قرار دارد. این برند، سایر دفاتر تحقیق و توسعه خود را در شهرهای شنژن و شانگهای، احداث کرده‌ است. روبوراک، اولین محصول خود را در سال 2016، روانه بازار کرد که در آن سال، به‌عنوان پرفروش‌ترین جارو رباتیک در چین شناخته شد.

جارو رباتیک شیائومی مدل S5Max

جاروهای رباتیک روبوراک-Roborock از چه قابلیت‌هایی بهره می‌برند؟

 یکی از مهم‌ترین ویژگی جاروهای روبوراک، قدرت مکش بسیار بالای آن‌ها است. البته جاروهای روباتیک روبوراک، مدل‌های مختلفی دارند و نسبت به نوع جاروبرقی، قدرت مکش و قدرت موتور محصول متفاوت است. جاروهای روباتیک روبوراک به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که، نیازی به‌جا به جایی و حمل آن‌ها نیست. زیرا جاروبرقی به‌صورت اتوماتیک در همه نقاط خانه می‌چرخد و همه گوشه و کنارهای اتاق‌ها را کاملاً تمیز می‌کند. قابلیت تی کشی نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت محصولات این برند است. با وجود قابلیت تی کشی، همه سطوح مثل سرامیک، پارکت و… کاملاً تمیز و عاری از هرگونه لکه می‌شوند.