سلام

فیلتر محصولات Showing 1 - 5 of 5 results

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند وایومی

برند شیائومی، یکی از برندهای مطرح در تولید انواع لوازم خانگی است. البته این کمپانی، لوازم خانگی هوشمند را با کمک سایر برندها تولید و عرضه می‌کند. برند وایومی-viomi، یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی شیائومی است؛ که به تولید انواع محصولات خانگی هوشمند می‌پردازد. در میان محصولات مختلف این برند به جاروبرقی‌های رباتیک، دستگاه تصفیه آب و فلاسک‌های باکیفیت می‌توان اشاره کرد. محصولات برند وایومی، از کیفیت بالا و امکانات مختلفی بهره می‌برند. به‌عنوان مثال جاروهای رباتیک شیائومی، با برخورداری از امکانات مختلف، تفاوت زیادی با جارو برقی‌های معمولی دارند.

فلاسک برقی هوشمند شیائومی مدل Xioami Viomi thermos

محصولات برند وایومی-viomi از چه قابلیت‌هایی بهره می‌برند؟

کیفیت بالا و امکانات مختلف، از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات برند وایومی هستند. دستگاه تصفیه آب، یکی از محصولات خوب این برند است؛ که با وزن و ابعاد مناسب، به شما کمک می‌کند تا به آبی کاملاً تمیز و عاری از هرگونه آلودگی دسترسی داشته‌ باشید. همچنین دستگاه‌های تصفیه آب این برند، به شما کمک می‌کنند تا از کیفیت آب آشامیدنی خود مطلع شوید. علاوه بر دستگاه تصفیه آب، برند وایومی به تولید جاروهای رباتیک باکیفیتی نیز می‌پردازد. جاروهای رباتیک این برند، علاوه بر بدنه مستحکم، از قابلیت تی کشی و تمیز کردن خودکار محیط نیز بهره می‌برند.

دستگاه تصفیه آب برند وایومی

با برخی از محصولات برند وایومی-viomi آشنا شوید

همانطور که ذکر شد، این کمپانی با همکاری برند مطرح شیائومی، محصولات مختلفی را در زمینه لوازم‌خانگی، تولید و عرضه می‌کند. در ادامه با برخی از محصولات این برند، آشنا شوید.

این محصول باکیفیت که در دو رنگ مشکی و سفید، توسط دو کمپانی وایومی و شیائومی تولید می‌شود، دارای ابعادی مناسب بوده و به شما کمک می‌کند، حتی بدون حضور در منزل، خانه خود را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی کنید. این جاروبرقی هوشمند مجهز به مخزن آب بوده و با قابلیت طی کشی، کف خانه را کاملاً تمیز می‌کند.

این فلاسک 680 گرمی، دمای نوشیدنی را تا 24 ساعت حفظ کرده و با وجود محفظه داخلی از جنس استیل ضد زنگ، از سلامتی شما به‌خوبی محافظت می‌کند. این محصول از بدنه‌ای کاملاً مقاوم ساخته شده و تولیدکنندگان آن، همه استانداردهای لازم را در ساخت این محصول به کارگرفته‌اند.