سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

Sim Number

RAM

فیلتر کن

هیچ محصولی یافت نشد!

هیچ محصولی یافت نشد!

تاریخچه برند شیائودا

برند شیائومی یکی از برندهای مطرح و خوش نام چینی است؛ که محصولات مختلفی را در زمینه های متنوع تولید و عرضه می کند. این کمپانی زیرمجموعه های متنوعی دارد؛ که برند شیائودا-Xiaoda را به عنوان یکی از زیرمجموعه های پر قدرت آن می توان نام برد. برند شیائودا به صورت اختصاصی به تولید لوازم مخصوص کاهش مصرف و تصفیه آب می پردازد. محصولات این برند از قابلیت ها و ویژگی های متنوعی بهره می برند و با وجود کارایی های کاملا به روز، خانه شما را به خانه ای هوشمند تبدیل خواهند کرد.

برند شیائودا-Xiaoda چه محصولاتی را تولید و عرضه می کند؟

همانطور که می دانید، در سال های اخیر به صورت چشمگیری با کمبود آب در کشورمان مواجه شده ایم، به همین دلیل بهتر است، با استفاده از راهکارهای اصولی و مناسب، مصرف آب را تا حد امکان کاهش دهیم. برند شیائودا، با تولید سنسور چشمی آب، کمک بسزایی در این زمینه کرده است. سنسور چشمی آب این برند، تنها در صورتی که دست در زیر شیر قرار دهید، جریان آب را فعال می کند و با کنار رفتن دست، جریان آب نیز قطع خواهد شد. با وجود این ویژگی،  مصرف آب تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و از دیگر نیازی به تماس دستی با شیر که باعث انتقال آلودگی می شود، وجود نخواهد داشت. از دیگر محصولات این برند به آبپاش شارژی می توان اشاره کرد. این محصول نیز برای افرادی که در منزل خود گل و گیاه طبیعی دارند، بسیار کاربردی و مناسب است. شعاع آبیاری 5 متر، تنظیم دقیق خروجی آب، موتور باکیفیت و … از ویژگی های این محصول کاربردی به شمار می روند.

صزفه جویی در مصرف آب با سرشیر هوشمند شیائودا

 سر شیر آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Xiaoda Automatic Water Saver Tap

یکی از محصولات مطرح این برند، سرشیر آب هوشمند مدل Xiaomi Xiaoda Automatic Water Saver Tap است. این محصول با برخورداری از سنسور هوشمند، این امکان را به شما می دهد که دیگر نیازی به باز کردن شیر آب به صورت دستی نداشته باشید. علاوه بر این، امکان تنظیم شدت جریان آب توسط این محصول نیز وجود دارد. با وجود این محصول تا حد زیادی می توانید در مصرف آب صرفه جویی کرده و هزینه بسیار پایین تری را برای مصرف آب پرداخت کنید.