سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

تاریخچه برند یونمای

کمپانی شیائومی با همکاری برندها و زیرمجموعه‌های مختلفی، به تولید انواع لوازم‌خانگی، لوازم هوشمند و… می‌پردازد. در میان برندهای گوناگونی که با کمپانی شیائومی همکاری دارند، برند یونمای-yunmai حدود 15 سال است که به‌صورت تخصصی به تولید انواع لوازم مربوط به‌سلامتی و تناسب اندام می‌پردازد. ماساژور، ترازو، طناب ورزشی، وسایل مربوط به یوگا مثل توپ و زیر انداز، توپ تقویت مچ و… از محصولات برند یونمای به‌شمار می‌روند. محصولات این برند از ویژگی‌ها و نکات مثبت زیادی برخوردار هستند. کیفیت بالا، قیمت مناسب و طراحی زیبا و مینیمال را به عنوان مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این برند میتوان نام برد. البته برخی از محصولات یونمای، مثل ترازو و ماساژور آن، از امکانات کاربردی زیادی نیز برخوردارند؛ که باعث تمایز آن‌ها از محصولات سایر رقبا می‌شود.

ماساژور یونمای

محصولات برند یونمای-yunmai از چه قابلیت‌هایی برخوردارند؟

کمپانی یونمای با همکاری برند شیائومی، محصولات کاربردی با امکانات منحصر به فردی را روانه بازار کرده‌است. هم اکنون محصولات زیادی از این برند در کشورهای آمریکایی و اروپایی به فروش می‌رسند. ترازوی دیجیتال و هوشمند، یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی تولید شده توسط این برند است. ترازوهای که توسط این کمپانی تولید می‌شوند از قابلیت‌های بسیار خوبی برخوردارند. به‌عنوان‌مثال، با ترازوهای یونمای علاوه بر آگاهی از وزن دقیق در بازه بالا، می‌توانید از سایر شاخص‌های سلامتی بدنتان مثل درصد چربی، شاخص توده بدنی، میزان متابولیسم و… نیز آگاه شوید.

ترازوی هوشمند یونمای شیائومی مدل YUNMAI X M1825

با برخی از محصولات برند یونمای-yunmai آشنا شوید

کمپانی یونمای، محصولات زیادی را در حوزه سلامتی و تناسب اندام تولید و عرضه می‌کند. در ادامه با برخی از محصولات این برند آشنا شوید.

این ماساژور باکیفیت، از ابعاد مناسب و طراحی زیبا و مینیمالیستی بهره می‌برد. با کمک این ماساژور از برند یونمای، می‌توانید به دردهای عضلانی خود پایان دهید. امکان تنظیم سرعت، تغییر سری‌ها، باتری با ظرفیت مناسب و… از ویژگی‌های مثبت این محصول کاربردی هستند.

این ترازوی سبک و مینیمال نیز از بدنه‌ای مستحکم ساخته شده و از قابلیت‌های خوبی بهره می‌برد. این ترازوی دیجیتال دقت اندازه گیری بالایی دارد و با کمک آن می‌توانید بسیاری از شاخص های مربوط به سلامتی بدن خود را مشاهده کنید. همچنین این محصول از اپلیکیشن مخصوص برند یونمای نیز پشتیبانی می‌کند. با نصب این اپلیکیشن روی تلفن همراهتان، به قابلیت‌های متنوعی دسترسی خواهید داشت.

این طناب ورزشی، از سیمی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده و تنها 300 گرم وزن دارد. یکی از قابلیت‌های این محصول، امکان تنظیم طول طناب، نسبت به قد است. این طناب ورزشی کاربرد زیادی برای سوزاندن کالری و تقویت عضلات بدن دارد.